• Home
  • Početna
  • KONAČNA RANG LISTA UČENIKA PO DISCIPLINAMA I KATEGORIJAMA

KONAČNA RANG LISTA UČENIKA PO DISCIPLINAMA I KATEGORIJAMA

DRŽAVNO TAKMIČENJE SREDNJH ŠKOLA IZ OBLASTI MUZIČKE UMJETNOSTI

KONAČNA RANG LISTA UČENIKA PO DISCIPLINAMA I KATEGORIJAMA

Ime i prezime učenika

Naziv škole, grad

Disciplina

Kategorija

Osvojeno mjesto

  1. Martin Jovović

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

Gitara

I

Prvo

  1. Nađa Grdinić

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

Gitara

I

Drugo

  1. Danilo Izgarević

JU Umjetnička škola osnovnog i srednjeg muzičkog obrazovanja za talente “Andre Navara” Podgorica

Gitara

I

Treće

 
  1. Marko Lazović

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

Gitara

II

Prvo

  1. Anja Barović

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

Gitara

II

Drugo

  1. Nikolina Dobrašinović

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

Gitara

II

Treće

 
  1. Lazar Janjušević

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

Harmonika

I

Prvo

  1. Petar Balaban

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

Harmonika

I

Drugo

  1. Dimitrije Knežević

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

Harmonika

I

Treće

 
  1. Damir Vreva

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

Harmonika

II

Prvo

  1. Vladimir Adžić

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

Harmonika

II

Prvo

 
  1. Petar Balaban (harmonika)

Lazar Janjušević (harmonika)

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

KAMERNI DUO-ORIGINALNE I TRANSKRIBOVANE KOMPOZICIJE

I

Prvo

  1. Ivan Burić (violina)

Dimitrije Knežević (harmonika)

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

KAMERNI DUO-ORIGINALNE I TRANSKRIBOVANE KOMPOZICIJE

I

Drugo

  1. David Golubović (kontrabas)

Milica Rabrenović (klavir)

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

KAMERNI DUO-ORIGINALNE I TRANSKRIBOVANE KOMPOZICIJE

I

Treće

 
  1. Tijana Begović (truba)

Carlo Gjurgjević (klavir)

JU Muzička škola Tivat

KAMERNI DUO-ORIGINALNE I TRANSKRIBOVANE KOMPOZICIJE

II

Prvo

  1. Miloš Seković (truba)

Anđela Ćuković (klavir)

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

KAMERNI DUO-ORIGINALNE I TRANSKRIBOVANE KOMPOZICIJE

II

Drugo

 
  1. Nađa Spasojević

Bjanka Minić

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

KAMERNI DUO-ORIGINALNE KOMPOZICIJE

I

Prvo

  1. Mateo Nicaj

Natalija Korać

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

KAMERNI DUO-ORIGINALNE KOMPOZICIJE

I

Drugo

 
  1. Sofija Marković

Dušanka Jaramaz

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

KAMERNI DUO-ORIGINALNE KOMPOZICIJE

II

Drugo

 
  1. David Golubović

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

KONTRABAS

I

Prvo

 
  1. Kaća Radulović

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

SOLFEĐO

I

Drugo

  1. Vojislav Marković

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Vida Matjan” Kotor

SOLFEĐO

I

Treće

 
  1. Ozana Knezović

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Vida Matjan” Kotor

SOLFEĐO

II

Prvo

  1. Maja Mijanović

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

SOLFEĐO

II

Drugo

  1. Jovana Jaredić

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

SOLFEĐO

II

Treće

 
  1. Lana Janković

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

VIOLA

I

Drugo

 
  1. Vjera Radulović

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Vida Matjan” Kotor

VIOLINA

I

Prvo

  1. Ivan Burić

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

VIOLINA

I

Drugo

  1. Anja Miljenović

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Vida Matjan” Kotor

VIOLINA

I

Treće

 
         
  1. Emina Višnjić

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

VIOLINA

II

Drugo

  1. Ema Vuković

JU Umjetnička škola osnovnog i srednjeg muzičkog obrazovanja za talente “Andre Navara” Podgorica

VIOLINA

II

Treće

 
  1. Ognjen Rašović

JU Umjetnička škola osnovnog i srednjeg muzičkog obrazovanja za talente “Andre Navara” Podgorica

VIOLONČELO

I

Prvo

  1. Milica Dragojević

JU Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica

VIOLONČELO

I

Drugo

 
  1. Atina Denda

JU Umjetnička škola osnovnog i srednjeg muzičkog obrazovanja za talente “Andre Navara” Podgorica

VIOLONČELO

II

Prvo

  1. Iva Uskoković

JU Umjetnička škola osnovnog i srednjeg muzičkog obrazovanja za talente “Andre Navara” Podgorica

VIOLONČELO

II

Drugo

 
  1. Ksenija Perišić

Bjanka Minić

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

VOKALNI DUO/VOKALNO-INSTRUMENTALNI DUO

I

Prvo

  1. Doris Deković

Dora Štampić

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Vida Matjan” Kotor

VOKALNI DUO/VOKALNO-INSTRUMENTALNI DUO

I

Drugo

  1. Jana Bojić

Jelena Milić

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

VOKALNI DUO/VOKALNO-INSTRUMENTALNI DUO

I

Treće

 
  1. Mikica Mirković

Ljubica Mirković

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

VOKALNI DUO/VOKALNO-INSTRUMENTALNI DUO

II

Drugo

 
  1. JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

JU Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Dara Čokorilo” Nikšić

HOR

I

Prvo

 

Ime i prezime članova komisije za nadgledanje regularnosti takmičenja:

1. Borjan Radović

2. Nataša Rašović

3. Slavica Jovanović

Datum: 11.05.2022.

Linkovi

Ministarstvo prosvjete i nauke u Vladi Crne Gore - www.mpin.gov.me

Ministarstvo kulture, sporta i medija u Vladi Crne Gore - www.ministarstvokulture.gov.me

Zavod za školstvo Crne Gore - www.zavodzaskolstvo.gov.me

Prvi Crnogorski Školski & Obrazovni Portal - www.skole.cg.yu

Opština Kotor - www.opstinakotor.com


ŠOSMO „VIDA MATJAN“ Kotor

 Stari grad br.456 (Trg Sv.Luke), 85330 Kotor

+382 32 302 676

+382 32 323 681

skola@muz-ko.edu.me

sosmon@t-com.me

 Pon-Pet: 08.00 - 18.00 GMT +1